Turnuva Detayları - FIFA20 (FUT)

Kayıt öncesi dikkat edilmesi gerekilenler

  • Kayıt olurken FIFA20 turnuvası için katılım göstermek istediğiniz modu doğru seçtiğinize emin olun. İki modun (FUT ve Classic) turnuvasına aynı anda katılım gösteremezsiniz.
  • Turnuva kayıt formunu doldurmadan sayfada yer alan Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ve Kural Kitapçığını okuduğunuzdan emin olun. Kitapçıkta ve S.S.S. sayfasında bulunan bilgiler hakkında destek verilmeyecektir.
  • Turnuva ile alakalı herhangi bir alanda kural ihlalinde bulunan katılımcılar için uygulanacak yaptırımlarda son karar merci hakem ekibidir.
  • Başvurunuz ile alakalı kayıt formu doldurumundan sonra bir tane daha onay maili başvurunuzun tamamlanması sonucunda gönderilecektir. 2. onay mailini almayan katılımcılarımızın başvuruları onay süresinde sayılacaktır.
  • Kayıt formunu doldururken PSN ID’nizi (aynı zamanda kullanıcı adınız) doğru girdiğinizden emin olun. Onay sürecinde doğrulayamadığımız PSN ID’lerin başvuruları red edilecektir.

Değerli katılımcılarımız;

İzmir ilimiz ve çevresinde gelen deprem nedeniyle PUBG Duo turnuvamız 16-21 Kasım tarihine, CS:GO turnuvamız işe 23-28 Kasım tarihine ertelenmiştir.
Bu üzücü olayda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.
Anlayışınız için teşekkür ederiz.